| IO.oanaa <3 a întrebat:

Bunaa! Am si eu o problema urgenta. Am avut o problema cu pc-ul si a trebuit sa il formatez azi dimineata. Mama avea pe desktop un document foarte important la care lucrase mult. Am citit pe net ca exista programe care iti recupereaza documentele pierdute dupa formatare. Am descarcat unele dar habar nu am cum se folosesc. Imi puteti recomanda unul care stiti ca e bun?

Răspuns Câştigător
| Chowder a răspuns:

Recuva

1 răspuns:
| karellen a răspuns:

Vezi aici: http://lifehacker.com/......e-software
daca ai rescris zona respectiva de disk (cum presupun ca ai facut din moment ce ai formatat si ai reinstalat windows-ul) va fi dificil. de acum incolo verifica de 10 ori inainte de a te apuca sa formatezi