| bogdanelu a întrebat:

Salut, azi dimineata am vrut sa imi formatez pc-ul si a aparut o problema happy
Am bagat Cd-ul cu windows, si cand dau sa intru in bios sa selectez cd-romul (stiti la ce ma refer, nu prea le am) sa citeasca cd-ul se blocheaza si asa ramane, daca imi puteti spune alte metode pentru formatare mi-ati face ziua happy big grin.

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Fara a intra in bios la pornire apesi tasta F8 sau F2 si setezi cd\dvd ca boot.

| GGeorgel a răspuns:

Pai fiecare pc are un buton special sa boot-eze dupa cd/usb... din bios afli acel buton...dai rr la pc si apesi acel buton pana iti arata ca booteaza. daca e windows 7 atunci trebuie sa-l deschizi ca pe o aplicatie happy

| resemnat a răspuns:

Tot asa, dar incearca un alt cd cu windows. poate cd.ul tau are vreo eroare sau e zgariat.BAFTA!

| bogdanelu explică:

Pur si simplu cand apas f8 se blocheaza happy... nu-i dau de cap