| DeeaDeuTsa a întrebat:

Bunaaa~! Nu am stiut ce categorie e potrivita. Scuze!
Am Samsung GTC3300K Champ. Si am cumparat un card de memorie de 2 GB. Este bun dar dupa ce il introduc nu imi arata pe ecran cum ar trebui in mod normal. Adica nu mi-l citeste. Dar cand il scot imi spune Card de memorie scos.
Si nu stiu ce sa fac. Am nevoie de ajutor! De sfaturi! Ofer fundita! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Sinoda a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mai incerci stii tu il scoti si il bagi inapoi

| Holingher_Ana_1993 a răspuns:

Hello! si eu am patit acum exact acelasi lucru ca si tine si am incercat sa il scot si sa il bag de o mie de ori inapoi si sa il formatez si degeaba! daca ai gasit o solutie te rog spune-mi si mie!