| cleopatra77 a întrebat:

Bunica cred ca a luat-o razna. Ce se tundea ea scurt pana acum, s-a dus la nu stiu ce prietena si s-a tuns cu 1 sau cu 2, in orice caz, periuta, de un deget cel mai lung fir. Cand am intrebat-o ce e cu ea mi-a spus ca asa se tund femeile batrane si ca e mult mai comod de intretinut si daca nu imi convine e problema mea. Daca merg cu ea pe drum crede ca a innebunit, unde ati mai vazut femei de 70 de ani tunse aproape chele? Ce sa ma fac cu ea?

3 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Daca ea se simte bine in pielea ei e okey, nu e nici un rau in asta

| munteanuionvictor a răspuns:

E liberă să facă ce vrea. Nu știu de ce te deranjează pe tine. Poartă ceva pe cap când iese afară (pălărie, căciulă, batic, etc)?

Răspuns utilizator avertizat