| anonim_4396 a întrebat:

Bursa de merit sa acorda doar pe o luna suma respectiva pentru o facultate, sau doar o data?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bursa de merit se acorda lunar, atata timp cat indeplinesti conditiile de acordare si numai pentru o facultate.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba i pe ei la facultate, intrucit ei acorda burse, mai întîi vezi daca te califici ca acele burse se dau numai pe merit, adica zero absențe si note mari, daca ai absente i ati adio de la burse nu primesti.