| AlexMaftei2001 a întrebat:

Ca sa sustii proba teoretica pentru permis trebuie sa fii vaccinat?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai exista asta de 3 luni. Daca ai fost atent si la legislatia auto ca si la stiri, e grav.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai exista restrictii covid de vreo 3 luni... unde ai trait pana acum?

| cfrtobias a răspuns (pentru suntserios):

Poate el n-are televizor sau Facebook si nu cauta stiri, doar TPU si Instagram, si poate pe Tik Tok nu aparea lui

| suntserios a răspuns (pentru cfrtobias):

Când un eveniment îți dă viață peste cap 2 ani e aproape imposibil sa nu vrei sa te interesezi despre ce și cum

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu se mai cere nicaieri certificatul de vaccinare.

| Lioana a răspuns:

Nu se mai cere nicaieri sa fii vaccinat. S-au anulat interdictiile pentru nevaccinati din martie.

| RaduRobertRO a răspuns:

Nu se mai cere certificat COVID si vaccin la permise auto [ si nici in multe alte locuri ].

| proserpina22 a răspuns:

Nu, prietenul meu a dat-o acum două săptămâni. Nu e vaccinat și nu l-a cerut!