| avrika07 a întrebat:

Calculatorul meu nu are microsoft windous adica acolo unde sa fac diferite documente cu grafice si tabele, ma poate ajuta cineva cu o astfel de programa?!

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Trebuie sa instalezi Microsoft office, ce versiune vrei tu. 2003, 2007, 2010.

| avrika07 explică (pentru Jameson):

2010 sau cae e mai bun

| Jameson a răspuns (pentru avrika07):

Da. 2010 e cel mai bun.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti trebuie Microsoft Office.Le descarci de pe site-ul oficial Microsoft.Trial 60 de zile cu serial din 25 de caractere.Vei primi pe mail serialul.Il introduci la instalare atunci cand ti-l cere.

| Valentin1 a răspuns:

Daca nu il ai cauta-l pe internet big grin scrie cum se numeste si download e simplu il instalezi tot simplu si gata xD