| nordiku a întrebat:

Cam cat credeti ca mai tine criza in Romania?

Răspuns Câştigător
| đąиiعℓ a răspuns:

Romania intotdeauna a fost in criza numai ca asta e oficiala si tine atata timp cat hoti de la putere se vor opri din furat si vor face ceva pentru tara

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Suntem cu totii constienti ca alta ar fi situatia daca aveam alti reprezentati. Noi am fost mereu in criza si vom fi in continuare cat sunt interese si avem in functii importante oameni incompetenti. De fapt aceasta situatie ( ipotetica mai mult ) de criza este o ocazie perfecta pentru cei de la conducere si din aceasta cauza nu prea se grabesc sa o rezolve. Daca doreau asta mijloace erau de mult. Criza declarata va mai continua cat timp cred ei ca e cazul pana simt ca trebuie sa vanda alte gogosi. In timp se schimba strategiile politice.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Habar nu am.Nu se stie... Dar destul de mult straight face

| elena a răspuns:

Imediat ce scapam de criza, ca nu stiu cat mai tine, poate si 3 - 4 ani, nu-i exclus, intram in...coma. Minunat, nu?

| Flav a răspuns:

Cea psihologica sau care? Ca nu observ nicio criza.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pana se termina, dar nu se stie cand.

| cretzufinish a răspuns:

Nici conducatorii nostri dragi nu stiu, d'apoi noi big grin

| Hombre a răspuns:

Noi suntem de mult in criza, numai ca perioada aceasta a cuprins foarte multe tari.Cat mai tine in Romania? Pana la calendele grecesti daca ne va conduce astfel de indivizi aberanti care nu stie altceva decat taxe si impozite ...nemaivorbind de ciordeala.

| gigiro a răspuns:

Pana cand ne vom destepta si vom sti pe cine sa alegem! Noi nu suntem in stare sa ne prezentam la vot, bravo moldovenilor ca ei l-au ales pe Basescu!

| smartalogu a răspuns:

3 ani cel putin. Garantez eu pentru asta. NU mai avem nici bani pentru un nou start, am facut si foarte multe imprumuturi (nu stiu pentru ce), si avem si la conducerea tarii niste prosti. Evident tara asta e pe butuci, tocmai buna de dus la fiare vechi.

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Mi-ai furat cuvintele dany, da nu-i nimic nu's suparatabatting eyelashes big grin kiss In Romania asta draga nu o s se termine niciodata criza, adica eu zic asa:cine o avut inainte are si acum, cine n-o avut n-o sa aiba nici de acum incolo...asta-i viatawinking nici nu ma mir ca unii nu simt criza pentru ca aia au bani ce le pasa, dar astia mai necajiti o simt sa stiti, va zic eu

| rserpu a răspuns:

Decembrie 2011 iesim total.

| PlAC a răspuns:

Sal!
Cam un an si ceva cred ca mai tine, e doar o parere.

| alex:) a răspuns:

Eu cred ca pana anul vitor prin vara

| bocascity a răspuns:

Eu nu cred ca o sa se termine niciodata atata timp cat avem hoti in parlament...Toti sunt niste escroci.se gandesc numai la ei si nu la cetatenii tarii.Asta e "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam pe la sfarsitul anului se preconizeaza ca s-ar termina...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criza nu exista! viata grea noi am facut-o romanii. romanu nu fura ca-i trebuie ci ca sa fie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ii aud pe cate unu ca criza asta e ceva psihologic *** normal ca e pentru aia care lucra la patron si le da salarul fix lunar criza ii afecteaza cel mai tare pe cel ce investeste si vrea sa vanda astia simt criza intalegi FLAV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iesim din criza?

| lexony a răspuns:

Tine pana s termina.big grin (parerea mea)laughing)

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Mult si bine! Ca doar traim in...Romania! xoxo

| deathlord a răspuns:

Criza e teoretica, tine cat e necesar, adica, de exemplu, in mediul privat, salariile vor ramane la acelasi nivel mult timp dupa ce firma angajatoare va inregistra profit, va tine cat se va vrea...

| Parker_2310 a răspuns:

Criza a fost mereu in Romania. cred ca o sa mai tina inca vreo cativa ani buni pana se schimba sistemul.