| mihainet a întrebat:

Cam cu cat la suta face iphone 4s mai mult decat iphone 4. Asa in mod general. Am iphone 4 si as vrea iphone 4s. Merita sa il iau? Sau nu e mare diferenta.

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Diferența de performanțe deși semnificativă, nu justifică diferența de preț. Dacă ești fan înfocat iPhone, mai bine așteaptă până se lansează iPhone 5, atunci o să fie o diferență mare și upgrade-ul va merita.

| mihainet explică (pentru 0rlando):

Deci iubesc iphone-urile si toate produsele Apple le ador. Mersi de sfat.

3 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Singura diferenta intre I4 si I4S este ca 4S are Siri si o camera mai buna atat dar dif de pret este foarte mare happy

| adikinhhh a răspuns:

Same ***, buddy! mai bine iti iei un HTC, Samsung, BlackBerry. oricum Apple are prturile exagerate, diferenta la performante nu e mare intre 4 si 4s doar ca 4s e cu vreo 8-9 mil mai scump =)