| Dominicc a întrebat:

Cam in cat timp ajungi cu masina personala din valcea in constanta?

sa mergi cu 70-80 sa zicem?

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Depinde ce ruta iti alegi si ce trafic vei intanli, nu vedeti de multe ori se merge bara la bara. Dupa mine, tinand cont ca mai trebuie sa te odihnisti putin sau chiar sa servesti masa, acest traseu se poate parcurge intre 8-10 ore.

daniela
| daniela a răspuns:

Sunt cca 420 km la o medie de 80 km pe ora rezulta cca 5 ore jumatate

| Dominicc explică:

Doar 420? si doar 5 ore zici?

| laur4ever a răspuns:

Depinde daca vrei sa mergi mai repede ia-o pe A1 apoi la Bucuresti ocoleste pe centura si apoi o iei pe A2 pana in Constanta.Eu stau aici si o iau foarte des pe A2 iar pana la Buc. iti ia cam 2 ore si. daca mergi cu vreo 110 dar depinde de trafic. Funda? happy

| Dominicc explică (pentru laur4ever):

Tu vezi de cand e intrebarea?