| Temptation00 a întrebat:

Cand deschid Messengeru, nu imi mai apare fereastra cu "Offline message" ci apar mesajele direct in fereastra respectivului. (apar si ultimele cuvinte de la cei cu care am vorbit inainte sa inchid")

funda.

3 răspunsuri:
| M00tssuuLLee a răspuns:

De fapt este noul messengerhappy
daca vrei sa nu ti se mai deschisa asa, intaleaza altul mai vechi

| BilaDorel a răspuns:

Sunt mici erori, n-a fost inchis messu' cum trebuie, nu stiu, da' nu fac nimic rau.

| Temptation00 explică (pentru BilaDorel):

Asa mi se intampla de mult timp, si nu e chiar placut. laughing