| elisondo94 a întrebat:

Salut ...azi de dimineata cand am intrat p mess m-am trezit ca-mi apare tot alb si mesajele offline si fereastra de vorbit si tot. deci nu puteam sa vorbesc.am instalat toate versiunile si nici una nu merg...am instalat ultima vers de 1000 de ori si tot nu mere. daca stie cineva sa ma ajute plz raspundeti aici.

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows-ul. E tot ce poti face.

| xLikeTpu a răspuns:

Buna.
Dezinstaleaza ABSOLUT tot ce ai in computer de la Yahoo.
Dupa, asigura-te ca ai dezinstalat tot, dai restart, si apoi, dai un Scan, dupa, instaleaza Yahoo 10!
Bafta!

| deeafanadela a răspuns:

Incearca sa faci ce iti spune aici http://blog.smartgeneration.ro/? p=306 funda