| AlinaNicolae a întrebat:

Cand e miezul nopti in U.S.A? Tot la 00:00?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ei au miezul noptii la pranz de aceea sunt si foarte grasi! Pentru ca iau pranzul la miezul noptii.

| AlinaNicolae explică (pentru anonim_4396):

Era vorba de ce ora e in Romania cand la ei e 00:00 ....STUPID DUDE

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinaNicolae):

Stupid e cine nu stie sa formuleze o intrebare happy

| boghi98 a răspuns:

Miezul nopti in sua este la ora romaniei 17:00... adica cand in Romania este ora 5 dupa amiaza in sua este miezul noptii 00:00

| suntserios a răspuns (pentru boghi98):

Sunt 4-5 fuse orare in sua.
miezul noptii a fost de la ora 7 dimineata (ora Romaniei) pana la ora 10 dimineata (ora Romaniei) depinde de zona.

nu stiu de unde ai scos tu ora 17.