| Narsha a întrebat:

Vi s-a implinit vreodata dorinta pe care v-ati pus-o la miezul nopti in seara de revelion?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Mi-am dorit ca in anul ce vine sa fiu mai fericit. Si s-a implinit.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struckSi mie mi s-au implinit dorintelebig grin

| juniper a răspuns:

Si cand nu mi-am pus-o de Revelion, tot s-a indeplinit cumva, mi-am dorit acum 3 ani sa fiu buna la matematica si s-a indeplinit happy

| cretzufinish a răspuns:

Da mi s-au implinit toate.winking

| daniDeeDee a răspuns:

Daa! s-a implinit...

| Anca a răspuns:

Eu am uitat tot timpu dorinta laughing Anul asta o sa o scriu laughing

Tin minte ca. ceea ce mi s-a implinit a fost ce am gasit in placinta cu ravas big grin

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Am uitat ce dorinte mi-am pus, pe bunecrying
Anu`asta am s-o tin minteangry

| cipri08 a răspuns:

Mie doar anul acesta mi s-a indeplinit ceea ce mi-am dorit in seara dintre ani. Poate o sa am noroc si anul acesta...

| alina_1192 a răspuns:

Da, dar nu chiar toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In noaptea de 31 mi se implineste. m-am rugat sa o apuc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.niciodatasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.numai mie nu mi s-a implinit cryingcrying...