| burescuovidiu a întrebat:

Cand intru in orice de pe pc imi apare prin ce vreau sa il deschid si nu stiu ce sa ii fac va rog ajutati-ma repede va roog

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Virusi! Din nefericire!

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Salut ai luat un virus care iti strica formatul aplicatiilor si ale fisierelor, trebuie sa reinstalezi Windows plus un antivirus si nu mai descarca toate hack-urile pentru jocuri happy astea au cei mai multi virusi

| burescuovidiu explică (pentru Mihai_Myshu_1994):

Asa-i am avut un virus dar din fericire nu a necesitat sa resinstalez windowsul am scanat intreg sistemul am removat virusii am dat restart la pc si merge perfet dar mersi oricum