| Geoosh98mtfc a întrebat:

Cineva mi-a schimbat parola la fb...dar nu stiu care este... cum fac ca sa intru inapoi pe fb
VA rog ajutati-ma ..cat mai repede
Dau Funda!
Va roog!happy happy

4 răspunsuri:
| Alexycys2000 a răspuns:

Da la forgotten password si urmeaza pasii.

| Numai98356 a răspuns:

Deci cum intrii pe facebook, unde te loghezi, sub casuta de parola, adica un se scrie parola ai : am uitat parola sau forgotted password, si dai acolo si vezi ce iti spune si completezi!:*
sper ca te-am ajutat!
funda?puppy dog eyes

| Geoosh98mtfc explică (pentru Numai98356):

Am dat acolo si m-i se deschide ceva unde scrie id meu ..si trebuie sa imi pun parola de la mess? ..Am dat si nu merge ..ma scoate de pe mess

| Numai98356 a răspuns (pentru Geoosh98mtfc):

Eu ti-am zis, aia e singura solutie, nu stiu altcumva