| DabiJaWL a întrebat:

Cand la un produs de pe eMAG zice ca: Momentan, acest produs nu mai face parte din oferta eMAG, atunci o sa se mai bage in stoc nu?

9 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Învaţa definiția cuvântului "momentan"

| Claudiu1905 a răspuns (pentru Clorox):

"momentan" poate sa insemne in secolul asta, si dupa 2100 mai baga marfa

| Clorox a răspuns (pentru Claudiu1905):

Adevarat... E că baga?

| Claudiu1905 a răspuns:

Inseamna adio, ia-ti gandul, e pentru reclama, cand dai search pe google sa ajungi la ei

| Edisor27 a răspuns:

Da,candva se va baga din nou in stoc

| Vraciu2016 a răspuns:

Momentan inseamna ca nu mai face parte acum si ca poate pe viitor or sa mai bage. Daca vrei asa de mult acel lucru poti sa cauti pe alte site-uri. Daca cauti un telefon ti-as sugera sa vezi pe PCGarage sau cel.ro. Pe cel.ro poti gasi si electrocasnice, parfumuri, ceasuri etc.

| DabiJaWL explică (pentru Vraciu2016):

Exact un telefon cautam laughing

| Vraciu2016 a răspuns (pentru DabiJaWL):

Atunci gasesti pe PCGarage sau pe cel.ro

| Mihai123341 a răspuns:

Inseamna ca nu mai au acest tip de produse sau ce ai comandat tu, dar pe viitor vor mai avea.