| Andreea20000 a întrebat:

Cand megeti in calatorii ce cosmetice si accesorii luati mereu cu voi?

5 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Demachiant,rimel,farduri,moate,bentita,clame,luciu de buze si crema de maini.

| Saya a răspuns:

Fond de ten, pudra, rimel, oja mov, demachiat, creme hidratanta pentru maini tongue

| BlackNights a răspuns:

Rimel,fard,creion,demachiant,strugurel,lotiune antiacneica, crema de galbenele, H2O sebium, elastic de parbig grin

| OanaSimpluu a răspuns:

Cosmetice:Rimel,creion de buze/ochi, luciuri de buze/rujuri, farduri, pudra, demachiantul,crema de fata/maini. Accesorii: bratari,lanturi,inele, ceasuri, cerceii. ^^

| iShadowz a răspuns:

Paii.
Rimel,creion,luciu,fard,fond de ten, cremele necesare si, evident, demachiantul!winking