| dibush3 a întrebat:

Ce va luati mereu cu voi?

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Mp3-ul, intotdeauna. In rest, telefonul si daca e vara, o sticla cu apa, dar astea nu intotdeauna.

| MissmysteriousS a răspuns:

Banii şi telefonul mobil.

| Musique a răspuns:

Căștile și o carte.

| Dariusuu a răspuns:

Telefonul mobil.

| Axys a răspuns:

Telefonul laughingbicleta o doza de bere si bine inteles bani ca daca mi se termina berea ce fac mai trebuie una laughingde sete.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeac33 a răspuns:

Banii, telefonul, servetele umede si uscate, o sticluta cu apa, buletinul, un pix si o foaie, elastic de par, o agrafa, un pachet de guma de mestecat.

| Andreeac33 a răspuns:

Servetele umede si uscate, bani, buletin, elastice de par, o foaie, un pix, ochelari de soare, telefonul mobil, agrafe de par.

| Future1234 a răspuns:

Telefonul si zambetul happy

| Lycan a răspuns:

Scula si cei doi copilasi ai mei