| cosmin23a a întrebat:

Cand mi-am bagat internet cu romtelecom mi-a dat un cd si cu antivirus(norton) dar merge decat 15 zile daca nu-l activez da imi e frica sa-l activez ca nu stiu daca imi ia bani spuneti si mie cara l-ati activat daca imi ia bani

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu-ti ia bani, daca deja l-ai platit trebuie sa-ti vina un cod pe mail

| danyelo112 a răspuns:

Nu iti ia bani prea multi eu plateam 70 de lei si acum platesc 90 da mi-am bagat si viteza mai mare. puneti-l linistit e foarte bun...merge pc foarte bine.si ai licenta originala de la ei...eu ma impac bine cu el

| jonydd a răspuns:

Eu nu am dar e simplu pai daca ti-a dat un cd e antivirusul in el deci nu trebuie sa-l descarci cu bani sau mai stiu eu ce tu instaleazal ca nu-ti ia nimic ca nu are legatura nu netu sau bani eu un simplu program pe un cd bafta :d