| Biggiesan a întrebat:

Cand postez ceva intr-un grup pe Facebook, as dori ca ceilalti (toti frenzii mei din lista) sa nu aiba acces la postarile din acel grup. Stiti cum trebuie procedat?

2 răspunsuri:
| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Trebuie sa schimbi confidentialitatea grupului (o poti face doar daca esti admin). Daca vrei ca ceilalti sa nu il vada, foloseste inchis sau secret. Asta nu va functiona in cazul in care prietenii tai sunt membri in grup.

| Biggiesan explică (pentru ForevărTughedăr69):

E vorba ca multi dintre prieteni au activat si functia follow si le apare tot ce postez eu, chiar si in alta parte decat peretele meu!