| PRamona a întrebat:

Cand se merge cu colindul? Vreau mai exact fiecare data... dau fundoi laughing))

7 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Sper sa nu vii la mine cu colindul ca si asa nu te primesc laughing

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
In mod normal,cu colindul se pleaca in ajunul Craciunului,dar noi cand eram mici, plecam mult mai devreme, pentru ca ne placea foarte mult si pe langa asta faceam adunam si multi bani.
Noi plecam de pe 17/18.cam asa,dar cum ti am zis, se pleaca in ajunul Craciunului.
Bafta multa si sa strangeti cat mai multi bani!
Sarbatori fericite, tie si familiei tale!

| PRamona explică:

Nu ...stai linistit ca nu vin laughing)))

si multumesc celor care au raspunswinking

Alte răspunsuri
| acidelic a răspuns:

La mine au venit ieri (18 decembrie) cu : Deschide usa crestine...
Eu am iesit : A iesit satana la tine devil
Gypsies tipau pe palier, cu tot felul de corzi vocale asurzitoare. Anormal. Saracii isi bat joc, dar le plange stomacu de foame

| bitzu1998m2 a răspuns:

Cu colindul se merge pe 23 decembrie seara si pe 24 decembrie seara cu steaua, bafta!

| Faier_James_1993 a răspuns:

In mod normal cei trei magi l-au vestit pe Iisus luni de zile din Persia pana in Betleem si nu puteau sa faca asta in 2 sau 3 si in la noi da se colinda trebuie zile max. Dar in mod normal in zilele noastre acum in prezent s-ar colinda dupa praznicul Sf Ierarh Nicolae, pentru ca el prevesteste sarbatorile de iarna!