| AndSim a întrebat:

Sunt fericitul posesor al unui Lumia 520 dar ce nu inteleg este urmatorul lucru.
Cand ma suna oricine altcineva este ok, dar este un singur numar care atunci cand ma suna ii da pe ocupat singur telefonul. Nu stiu ce si p unde sa umblu ca cu windowsPhone-urile sunt inca in descoperire. Astept pareri, si multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Ai acel numar la apel respins si atunci asa se intampla ii da ignore singur telefonul

| AndSim explică (pentru TudyCFR):

Da, scuza-ma dar am uitat sa specific. Ca nu tot timpul. cateodata. si numai acelui numar ii da!

| TudyCFR a răspuns:

Pai atunci ii ceva eroare de la telefon incearca sa il formatezi si vezi ce se intampla.