| Laura B. a întrebat:

Am un stick pe care am muzica de mult timp. Nu l-am mai bagat in calculator de ceva vreme iar acum vreau sa schimb muzica. Bag stickul in calc, imi deschide folderele dar cand vreau sa sterg muzica imi apare respectivul mesaj: Cannot delete (...): The disk is write-protected. Remove the write-protection or use another disk. Ce sa fac? Vreau sa sterg piesele si nu pot. Va rog ajutati-ma! Dau fundita,

3 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Pentru ca trebuie sa formatezi stick-ul nu sa dai delete la melodii. Cand bagi stick-ul nu deschizi folderul, te duci in My Computer si pe partitia care ti-a citit tie stick-ul dai click dreapta si dai "Format..."!
Pa happy

| simplu_6132 a răspuns:

Vezi ca ai un butonel mic la adaptor umbla la el big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba dai format ca nu mere nici asa am incercat eutongue