| Adyspeed a întrebat:

Cand vreau sa selectez un text de pe net de sus in jos mi-l selecteaza dar numai ce se vede pe pagina ca nu vrea sa se duca in jos, dar daca dau sa selectez de jos in sus merge si derularea paginii. in word imi merge sa selectez cum vreau eu dar pe net decat de jos in sus si nu invers. vi s-a intamplat? cum pot sa il fac sa imi mearga? mouseul merge perfect. FUNFA

1 răspuns:
| andreeagypsy a răspuns:

Pai cum sa-ti spun nu merge fiindca ti s-au astrans multe virusuri de prin fisiere iar din word merge mereu e un program super extregenet stiu eu ce spun...Asculta-ma intra iar si dai reparare net.si iti apar toate instructiunile eu nu prea stiu dar pot explica p id andreea.ionela20@yahoo.com:dsper ca ti-am fost de folos...Mult succes!