| Dominicc a întrebat:

Care aveti mess pe telefon?
si app. ce telefon aveti? daca tot aveti messu pe el.
Internetu de la orange? cat mai e netu la orange? pe telefon

4 răspunsuri:
| hippiemuslim a răspuns:

Gasesti oferta Orange pe site-ul lor. Hai, fa un efort.

| marrr a răspuns:

Eu am optiunea "Delfin 6" parca si am internet inclus, costa 7 euro pe luna cu 400 de minute in retea, 70 de minute nationale parca si 40 de sms-uri. Pentru internet am 10 MB pe luna. Nu stiu daca internetul e inclus in pretul de abonament, pentru ca mereu am avut internet, dar cred ca da. Am Nokia 6300.

| Drinni a răspuns:

Eu am avut abonament pe doi ani, la Orange, iar in primele 6 luni imi dadeau cate 150mb, stateam pe mess zi si noapte[am un lgku990i]dar dupa 6 luni o sa iti dea 10 mb ceea ce e foarte putin. sper ca ti-am fost de folos, fundita?happy

| MmarinaMadalina a răspuns:

Heii! Eu sunt pe Orange si am net gratuit 30 de zile.Intra pe link-ul de mai jos pentru mai multe detalii
http://www.orange.ro/abonamente-date/try-ro.html