| INnA_9286 a întrebat:

Cum se activeaza netu pe telefon pe orange?happy

Răspuns Câştigător
| Xname a răspuns:

Uite cum poti sa il activezi pentru o saptamana pe gratis. Acest lucru se poate doar o data pe incarcare. De exemplu tu iti bagi acum internetul pe gratis, iar luna viitoare daca iti mai bagi niste bani (4-5€) poti sa-ti activezi iar internetul.
Si urmezi pasii astia :
1) Formezi *100#
2) Oferte
3)Oferte de date
4)Testeaza gratuit internetul pe mobil
5)Activeazawinking
Iar daca vrei sa iti activezi internetul cu bani pe o luna, urmezi pana la pasul 3. iar apoi o sa vezi mai multe oferte, si u o activezi pe cea mai avantajoasa.
Succeswinking! mai detaliat ca raspunsul lui barsorin

1 răspuns:
| barsorin a răspuns:

Pai daca ai prepay apelezi*100# si gasesti in meniu pe acolo ceva legat de activarea internetului sau apelezi serviciu clienti