| Jonathan a întrebat:

Care credeti ca ar fi ceea mai buna intrebare (fara raspuns)?
Si care credeti ca ar fi intrebarea cu cele mai multe raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| Aiwendil a răspuns:

Cea mai buna intrebare e:Cine a fost primul? Oul sau gaina?
Intrebarea cu cele mai multe raspunsuri ar fi:Ce faci? sau Care e culoarea ta preferata? sau "Hai sa jucam fazan.Incep eu" etc

7 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Întrebări fără răspuns:
1. Dacă poliţia arestează un mim, îi spun că are dreptul să nu zică nimic?
2. De ce nu fac mâncare pentru pisici cu aromă de șoarece?
3. Broaștele ţestoase respiră prin fund... Oare gura le-o fi mirosind?
4. De ce când un bărbat îi vorbește unei femei urât, este hărţuire sexuală, iar când o femeie îi vorbește urât unui barbat este 50. 000 lei / minutul?
5. Dacă de la înot se slăbeşte, unde greșesc balenele?
6. De ce morcovul e mai portocaliu decât o portocală?
7. De ce eutanasia se face cu seringi sterilizate?
8. De ce iți trebuie programare la clarvăzător?
9. Primești bani înapoi dacă taxiul merge cu
spatele?
10.De ce sucul de lamâie este în mare parte din ingrediente sintetice, pe când în soluția de spălat vase este zeamă de lămâie adevărată?
11. De ce Tarzan nu are barbă?
12. Oamenii căsătoriți trăiesc mai mult, sau doar li se pare?
13. Cum ar arăta scaunele, dacă am avea genunchii la spate?
14. Un termos vara păstrează bautura rece, iarna caldă. De unde știe termosul când e vară și când e iarnă?
15. De ce în avioane se împart veste de înot, în loc de parașute?
16. Un șofer care lucrează pe mașini de
deszăpezire, cum ajunge dimineața la servici?

O întrebare pe TPU cu foarte multe răspunsuri: Jucaţi fazan? Eu încep!

| Razvan a răspuns:

Cea mai buna intrebare:Esti prost? Toata lumea va fi indignata de nesimtirea ta si nimeni nu iti va raspunde sinceroh go on
Exista Dumnezeu?surprise)

| lucib a răspuns:

1.Cum e sa fi mort?
2.Cum te cheama?

| USERname_1596 a răspuns:

Sincer cred ca nu exista nici o intrebare fara raspuns, toate au o rezolvare daca te intereseaza si daca vrei sa afli raspunsul!
Si pana la urma, prima ta intrebare e astfel fara raspuns!

Cea cu cele mai multe raspunsuri poate fi asta:Cum te cheama?(fiecare are un nume diferit deci vei strange o gramada de raspunsuri) si multe alte intrebari banale("cati ani ai?""ai frati? cati?")etc.

Răspuns utilizator avertizat
| validana a răspuns:

Intrebarea cu cele mai multe raspunsuri dupa parerea mea este : 'Ce faci?''. iar cea fara raspuns : ''cand va veni apocalipsa?''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac daca ma dradat iubitul