| PcvXd a întrebat:

Care credeti ca e mai buna? Adele sau Jessie J? Eu zic ca Jessie J

Răspuns Câştigător
| lSummerl a răspuns:

Jessie

20 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Pentru mine Jessie J

Adele are voce, dar Jessie e mai hip hop, iar asta imi place la ea

| valentingb a răspuns:

Nu le poti compara, fiecare canta un alt gen de muzica.Amandoua au voce, melodii frumoase. Votez cu Adele pentru ca nu se prostitueaza ca J.Nu inteleg de ce trebuie sa se dezbrace, nu e ca Nicole Sherzinger, nu are nevoie de ceva "extra".

| MarianWLF a răspuns:

Si eubig grin

| dragos9234 a răspuns:

Adelle pentru ca Jessi j spune in melodia Price Tag ca banii nu iti pot cumpara fericirea, lucru care nu este adevarat.

| dragos9234 a răspuns:

A da, si pentru ca are voce mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele mi se par supraestimate. Adele este ok, dar Jessie J intră direct la rahaturi muzicale. Ştie doar să se bâţâie.

| LikeACandyxD a răspuns:

Adele

| KillingIsMyHobby a răspuns:

Amândouă mi se par niște beșini ambulante, supraestimate.

| PcvXd explică:

Dragos nu ma refeream la asta lol laughing) eu zic de cum canta live. si eu zic ca este adevarat happy

| PcvXd explică:

Nu. ma rog fiecare cu parerea lui. Jessie canta extraordinar si Adelle pun pariu ca nu poate canta o melodie de a ei sau sa ridice acele note ca Jessie happy si intr'un articol spunea " Jessie J reuseste sa o intreaca pe fosta sa colega Adele "

| PcvXd explică:

Parerea mea, Jessie macar se miscawinking si Jessie nu e o panarama. Jessie nu fumeaza nu se drogheaza nu bea. pentru ca are probleme. Si eu nu am auzit'o pe Adele sau pe alta vedeta care sa zica ca e dispusa sa se rada in cap sa faca 1 milion de dolari si sa ii doneze copiilor saraci happy.dar ma rog fiecare cu parerea lui. si cel cu " ce intrebare de. " intreb ce vreau nu ai tu treaba happy, e contul meu si TPU e deschis pentru orice intrebare

| ѕмιℓє a răspuns:

Adele...un talent uimitor... e incredibil ce tonalitati poate sa acopere cu vocea ei superba! Eu o aleg pe Adele. parerea mea happy

| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Nu conteaza daca Adele nu poate sa ridice notele ca Jessie J. Fiecare canta genuri diferite. Mie imi plac amandoua, dar o aleg pe Adele. Si daca Adele fumeaza, ce? Bravo ei! Plus ca Adele stie sa faca spectacol si fara sa fie pe jumatate goala, cu costume de-alea tip body sau cine stie mai ce. Amandoua s-au facut remarcate dar o aleg pe Adele.

| PcvXd explică (pentru SomebodyNamedAnna):

Jessie are un stil anume. doar nu vrei sa treaca de la haine rupte la rochii raised eyebrows, eu ii ador stilul happy

| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Sa aiba stil. Am zis eu ca nu are? Repet, imi place Jessie J pentru ca are si voce, dar tot pe Adele o aleg. Nu am nicio pretentie sa treaca la rochii.winking

| dameit9 a răspuns:

Ce intrebare de...

| waterfly a răspuns:

Ce mai pui intrebarea daca tot tii la Jessie J.PS Adele e mai buna decat ea

| Georgiiana a răspuns:

Eu am auzit-o pe Jessie J la concertul de pe 28 iulie din Romania. Este absolut superba si are o voce minunata live. O aleg pe Jessie J, nu stau pe ganduri.

| BriosicaCuAntonia a răspuns:

Adele