| PcvXd a întrebat:

Credeti sau macar stiti daca Jessie J va participa la Grammy 2013?

14 răspunsuri:
| ScheißeBeMine a răspuns:

Nu cred, chiar daca participa nu primeste niciun grammy

| PcvXd explică (pentru ScheißeBeMine):

Mai vedem happy

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru PcvXd):

Este clar ca ziua ca nu castiga, nu o spun cu rautate ca si mie imi place Jessie si am fost la concert happy

| PcvXd explică (pentru ScheißeBeMine):

Bine nu spun ca 100% castiga dar are talent. daca scoate ceva nou si foarte placut de lume. plus ca are o voce extraordinara

| dragos9234 a răspuns:

Sper ca nu.

| PcvXd explică (pentru dragos9234):

Sper ca da happy, ce dracu' aveti cu ea nu stiu happy

| dragos9234 a răspuns (pentru PcvXd):

M-a suparat.

| 21ndstillachild a răspuns:

Ai fantezii cu Jessie J?

| PcvXd explică (pentru 21ndstillachild):

Nu draga happy sunt doar fana, 'nd vreau sa stiu ok? ce treaba ai tu cu mine?

| 21ndstillachild a răspuns (pentru PcvXd):

Pai,esti cam obsedata, de pui atatea intrebari cu Jessie J

| PcvXd explică (pentru 21ndstillachild):

Frate lasa'ma in pnm, pun ce vreau pentru ca vreau sa aflu. E TPU, nu " Pune ce vor altii " sau " nu pune cu cineva de multe ori! ca ai fantezii cu ea " lasa'ma raised eyebrows nu iti convine nu te pun eu sa raspunzi happy

| 21ndstillachild a răspuns (pentru PcvXd):

M am convins, esti obsedata

| PcvXd explică (pentru 21ndstillachild):

Frate lasa'ma eu nu am peretii scrisi cu " te iubesc jessie " nu am fost la nici'un concert de al ei, nu am tricou cu ea sau alte chestii nu imi scriu mare pe frunte jessie j ok?happy nu cred ca sunt o obsedata cum crezi tuwinking doar ascult muzica ei si imi place

| WiKiPoKidgs a răspuns:

Nu ai cum sa stii acest lucru... depinde daca va fi nominalizata ceea ce bineinteles este strans legat de activitatea ei ( ce melodii va mai scoate si ce videoclipuri ). Iar daca va canta la ceremonia de decernare a premilor si acest lucru esti incert, depinde de asemenea de ce va face in perioada urmatoare ( ma refer tot la cantece noi si la succesul pe care il va avea ) si ( desi imi place j.j) nu cred ca va canta la grammy daca nu scoate ceva nou.