| Dmonik a întrebat:

Care dintre categoriile astea din stanga paginii e una asumata pe de-a intregul?
Ca observ un amalgam de intrebari din toate zonele postate la categorii cu care n-au nimic in comun.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timp liber, orice se poate intampla in timpul liber, de la putina filosofie la volanul daciei evitand un caine, pana la sex, probleme matematice, teme.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce spui se intampla frecvent, unii utilizatori sunt asa de neglijenti ori lenesi incat nu aleg categoria potrivita, o selecteaza pe prima nimerita. Altii posteaza inadins gresit, alegand o categorie la care cred ca vor primi mai multe raspunsuri, am vazut ca unii chiar spun asta. Numai bine!

| Laura a răspuns:

Cauze nobile, desigur, nimeni nu se înghesuie acolo laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic 2
http://zaruha.blogspot.com/2010/09/titanic-2.html