| alexx102428 a întrebat:

Care e cea mmai tare masina dintre Audi Mercedes si BMV? Argumentati raspunsurile Funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Mie imi lace bmw pentru ca am vazut curierul 1. dar in curierul 2 este un audi...dar imi place mai mult bmw deoarece are mai multa faima si parca e altfel sa spui ca tiai luat bmw si alta e sa spui ca ti-ai luat audi. parerea mea. fiecare cu placerie lui.

| Zaharioaei_Radu_1988 a răspuns:

Prima masina din fiecare producator sunt asa:
1.Mercedes-Benz SLS Amg Black Series:ultima cea mai puternica masina a lor
2.Bmw M series sau m3 sau m6 nu stiu sigur
3.Audi R8 care puncteaza la aspect si mai putin la performanta sper ca te-am ajutat funda

| razorhead a răspuns:

Mercedes-Benz e cea mai buna la aspect si performanta. Nu ca celelalte 2 ar fi rele, dar in Romania cand ai BMW sau Audi toata lumea te considera golan.
A si era sa uit Mercedes-Benz e si cea mai veche dintre cele 3.