| calentudor a întrebat:

Care este cea mai buna metoda de a face bani la varsta de 13 spre 14 ani?
P.S.: Fac 14 ani in noiembrie.

6 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Nu ai cum sa faci bani la 13 ani daca te gandesti la sume mari.Dar poti sa vinzi la prietenii tai chestii care nu iti mai trebuie si poate le vor ei.

| Iulia0331 a răspuns:

Invata bine la scoala si vei primi o bursa de merit pentru note sau i-ati o slujba de vara *vanzatoare, barmanita, etc)

| En3Rgi a răspuns (pentru Iulia0331):

Ce vanzatoare, barmanita vorbesti? Are 13 ani doamnee ai citit macar intrebarea?

| Iulia0331 a răspuns (pentru En3Rgi):

Am dat doar un exemplu...

| calentudor explică (pentru Iulia0331):

Sunt baiat...

| Iulia0331 a răspuns:

Du haine la second hand.