| matrix100 a întrebat:

Care este cea mai mare sticla de plastic cu sifon fabricata special pentru umplerea cu sifon care se poate umple la centrele de reincare sifon? Multumesc frumos si binenteles funda

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Mai mari de 2 litri nu s-au facut special pentru functia asta. Neoficial poti folosi si de 3, 5 din alea de la suc ieftin, ca se poate umple...

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Spaciale sunt cele de 2 L (1, 9 +/- 2%).Nu o sa-ti accepte la centrele de incarcare decat doar sticlele folosite de ei(chiar daca atasezi tu un cap de sifon la alta sticla de 2 L sau mai mare o sa fie respinsa).

http://www.bizoo.ro/......-sabiplast