| uzzi92 a întrebat:

Care este cel mai bun leac pentru mahmureala? big grin... si apropo... cui pe cui chiar nu se scoate

Răspuns Câştigător
| maxy a răspuns:

Pt mine e ciorba... Ai mai multe aici http://www.e-tips.ro/sanatate-dieta/cum-sa-scapi-de-mahmureala.html

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cafea sau zeama de varza acra.

mlm
| mlm a răspuns:

Apa minerala cand te trezesti sau zeama de varza.

cami
| cami a răspuns:

Eu zic ca niste lamaie... O lamaie acra!

| Dara a răspuns:

Ceai de sunatoare cu putina sare sau o aspirina cu vitamina C.

| lifeForJesus a răspuns:

Daca ai baut tarie, bea bere...sa-u invers! incearca... big grin

| Gexu a răspuns:

Faza cu cui pe cui se scoate nu`i deloc stralucita laughing castraveciori murati gogosari cv acritura sa fie

| SweeTLemon a răspuns:

Castravetii murati big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beeeereeeee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma nahhee hee cui pe cui se scoate numa daca ai multa experientzalaughing, daca nu ai, atuncea incearca cu 2 algocalmine si niste iaurttonguewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bere sau 2happy