| morsix a întrebat:

Care este diferenta dintre curentul electric si curentul electric ohmetric?

6 răspunsuri:
| frozanglobe a răspuns:

Felicitari, acum esti prost cu diploma big grin

| frozanglobe a răspuns:

laughing) de ce dovada de inteligenta dai parte laughing
In fine, eu nu stiu "sa sug pla" (toti avem un defect scuze) dar insist suge-o tu si in locul meu big grin

| frozanglobe a răspuns:

Deja te-ai obisnuit cu ele...
Ce-ti mai place viata nebunule sau sa spun "nebuno" rolling on the floor)

| frozanglobe a răspuns:

"Pai da normal ce imi place sa dau m*ie" laughing te cred ca iti place dar tu ADORI sa primesti, pari mai zgarcit de felul tau, de la tine ma astept sa strangi/colectionezi "m*i"

| frozanglobe a răspuns:

crying ai dreptate vorbesc singur crying
Iarta-ma, am uitat ca tu esti o nulitate (un nimic) {la inteligenta ta de lingura nu ma astept sa intelegi cuvantul "nulitate"}
Imi pare rau, se mai intampla...

| frozanglobe a răspuns:

laughing "pulicilian" buna, buna asta trebuie sa o notez laughing)
In orice caz domnule doctor nu cred ca sufar de aceasta boala, posibil sa fi suberit tu laughing
Spune-i lui taicatu sa continuie sa iti administreze zilnic acea doza da "pulicilian"... (din cate am auzit se administreaza anal, deci cand il vezi pe taicatu sa iei pozitia) rolling on the floor)