| ReadMe a întrebat:

Care este diferenta dintre :
Laptop Dell Inspiron 3520 Pentium B980 2.40GHz, 15.6"HD, 4GB, 500GB, Ubuntu V11.1, Black
si
Laptop Dell Inspiron 3520 cu procesor Intel® CoreTM i3-2370M 2.40GHz, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, Ubuntu Edition version 11.10, Black
?

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Nu trebuie sa fi un expert ca sa-ti dai seama, eu spun ca al doilea e mai bun, si e de vina procesorul care este Intel Core, e de calitate.

| doryan4u a răspuns:

Diferenta este de procesor primul are un pentium b980 si celalalt Intel core i3 eu as zice sa iti iei unul cu i5 sau i7 dar daca vrei unul din astea doua sa il iei pe ala Intel core i3.