| Skypee a întrebat:

Sall, ce ati alege un PS3 slim de 320gb sau un PS3 super slim de 500gb? Funda celui care spune cel mai interesant motiv! big grin

Răspuns Câştigător
| availablehandyman a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau as alefe ps3 super slim de 500 gb! am auzit ca este PS3 slim nu are ventilator si se incalzeste mai repede! funda plss

2 răspunsuri:
| aliutzza a răspuns:

Eu as alege PS3 super slim fiindca are mai multi gb decat PS3 slim si este mai avansat decat PS3 slim. Sper ca ti-am fost de ajutor

| aliutzza a răspuns:

PS3 super slim este mai avansat si are mai multi gb, dar depinde si de tine ce vrei