| SlenderMan299 a întrebat:

Care este scopul caselor de pariuri de a oferi bonusuri fara depuneri? Pana la urma nimic nu este gratis si totul cu un scop...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bonusurile se ofera NUMAI celor care sunt inscrisi si joaca, ca sa fie siguri ca ei nu pierd nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Scopul este simplu si clar: sa te atraga sa te inscrii si sa joci!
Bonusul oferindu-se numai daca joci.
Cum este o casa de pariuri, ai 99% sanse sa pierzi, deci ei sunt intotdeauna in castig.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce faci cu un bonus? Joci cu el. Poate ai șansa la un câștig. Asta îți face poftă să pariezi pe banii tăi. Acesta este scopul.

| Celcestietot a răspuns:

Dar chestia este ca bonusurile acelea vin de pe urma depunerilor, am vazut si eu rolling on the floor

| johnnny123 a răspuns:

Acelasi cu scopul traficantilor de droguri care-ti ofera prima doza gratuit "doar sa incerci sa vezi cum e": crearea dependentei.