| anonim_4396 a întrebat:

Care ma poate ajuta cu un eseu dupa citatul lui Bruno Ferrara: " Noi oamenii avem doar o singura aripa de inger. Nu putem zbura decat imbratisati ". Acord funda celui care ma ajuta!happy Multumesc!

2 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Eu inteleg prin asta ca trebuie sa traim in armonie, iar imbratisarea aceea reprezinta casatoria...vazusem si o poza cu asa ceva si era vorba despre doi indragostitihappy. sper ca te-am ajutat.ca eseul trebuie sa-l faci u. daca mai ai nevoie sa te ajut poti lasa mesaj... pupicihappy

| cslx a răspuns:

Mentionez ca trebuie sa fie de 15-20 randurihappy