| boborock2011 a întrebat:

Care se descuca cu visele? sa ii zic asa. mi-am visat un prieten ca a lesinat si vreau sa stiu ce semnificatie are acest vis, mai multe detalii, era intuneric, noapte in jur de 12 noaptea

Răspuns Câştigător
| deea2sabau a răspuns:

Daca visezi ca ajuti pe cineva care a lesinat sau daca visezi ca tu ai lesinat inseamna ca iti vei alege prietenii gresit.

1 răspuns:
| Beckyyy a răspuns:

I s-ar putea intampla ceva rau celui care l-ai visat, dar in general visele nu se indeplinesc, deci nu te speria degeaba.