| anonim_4396 a întrebat:

noaptea trecuta am visat ca eram cu fata pe care o plac intr-un loc(nu mai stiu sigur unde)si deodata ea a inceput sa ma sarute(sarut frantuzesc).
Vreau sa stiu daca are vreo semnificatie sau doar o iubesc foarte tare! happy happy

Răspuns Câştigător
| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Imi pare rau sa-ti spun dar visul tau nu are nicio semnificatie.Raspuns: esti indragostit.Ea stie ca o placi? Ar trebui sa-i spui si poate nu o vei saruta frantuzeste doar in vis. Take care!

| Just2Dream a răspuns (pentru Diabolik94):

Da,stie ca o plac, si ne intelegem foarte bine, dar nu stiu daca ma place si ea sad

| Diabolik94 a răspuns (pentru Just2Dream):

Si ce te opreste sa o intrebi?

| Just2Dream a răspuns (pentru Diabolik94):

Ai dreptate, o voi intreba! happy Mersi!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are o semnificatie: esti obsedat dupa fata respectiva.
Nu o lua in nume de rau, dar asa e. Si eu am visat azi noapte ca ma tot tineam in barate cu o fata, ba chiar ma si ciupeam sa fiu sigur ca-i real si dimineata eram ceva gen "****, m-am si ciupit degeaba"happy

| ChristinaGM a răspuns:

Ai visat asta din cauza ca te gandesti mult la ea...nu cred ca e vreo semnificatiewinking

| Ionutza2012 a răspuns:

O iubesti si atata tot, nu te increde in vise, sunt doar imaginatia ta, nici nu pot fi altceva.