| J4rrY a întrebat:

Care stie de ce nu-mi merge cablu de date? la orice telefon...sad am drivaru instalat. zice ca merge. dar nu-mi apare iconita? stie cineva trebuie sa instalez usb? sa il citeasca plzz help

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. s'ar putea sa nu iti citeasca usb'ul.si mie mi s-a intamplatbig grin si am reinstalat usb'urilehappy

| Kandy17 a răspuns:

Mie nu`mi mergea de la windows cand am avut problema asta... apoi am descoperit ca trebuia sa fac o setare din telefon.Incearca sa instalezi si usb.