| anonim_4396 a întrebat:

Care stie numarul de telefon al firmei dolce romtelecom(cablu tv)? am cautat pe internet toate numerele dar nu sunt bune sad si vreau numarul la care raspunede direct aceasta firmahappy ecest nr de telefon exista deaorece mentionez ca acu 1 an am mai avut o problema ca mi s-a sticat televizorul si am avut numarul dar acum l-am pierdut...
va rog! de o saptamana nu merge televizorul crying funda voturi:X

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Suni la 1930

| anonim_4396 explică (pentru Intruder19):

Nu e bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai vreauwinking am gasit nrwinking

| Emil_Stanciu_1993 a răspuns:

Deranjamente 1930 ramura 3-4-3 pentru dolce analog... Eu doar fac contracte si trimit instalatorii, daca stii pe cineva interesat, SUNA-MA:
Luni-Vineri: 12:00->20:00