| Ancutss30 a întrebat:

Care sunt cele mai bune programe de editat fotografii si de unde le pot downloada? Funda.De unde pot descarca fara virusi PhotoShop?:d

3 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Photshop CS5 aici:
Photoshop_CS5_Extended_Edition_-_0wn4g3.6582651.TPB scrie asta pe google.alege prima si da-i download happy
Merge foarte bine.

| GrosuPatrisia a răspuns:

Photoscape, picnik, PhotoShop ( habar n-am si eu tot p asta-l caut)... thinking si cam astea le stiu eu! :*

| runawayangel a răspuns:

Eu folosesc Photoscape cand am nevoie de mici edituri. De Photoshop nu te pot sfatui de un link, numai sa il cumperi, eventual, dar mnoh. Pe internet nu prea gasesti variante veritabile si nevirusate sau, poate mai sunt daca o sa cauti, dar doar variante demo de 30 de zile. Am incercat si eu si merge greoi. Daca esti dispusa incearca si cauta-l pe net.