| Cristina_Denissa_2000 a întrebat:

Dacă display-ul este spart si il fac. Parola de la ecran mai ramane? Si parolele de la alte aplicatii?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu Cristina_Denissa, n-are nimic display-ul cu parolele tale. Atenţie totuşi, cine face treaba asta, sa nu-l "resofteze" - adică să nu reinstaleze sist. de operarea. Dacă o face, pierzi tot ce ai salvat anterior.

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Atata timp cat nu exista stricatiuni interne in alte parti si doar geamul e stricat nu. ai grija daca ti-l face altcineva sa nu ti-l resofteze