| grigor3 a întrebat:

Care sunt sansele ca sa fim implicati in vreun razboi noi romanii in urmatorii 20 de ani? cat la %?

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt de parere ca nu vom fi implicati intr-un razboi clasic, cum au fost cele doua razboaie mondiale.
Suntem si vom fi implicati in teatre de razboi locale, ca forte de mentinere a pacii, precum si in razboiul contra terorismului.

| grigor3 explică (pentru Ioandelasal):

Adica nu sa ne ducem noi oamenii de rand la razboi, nu?

| Ioandelasal a răspuns (pentru grigor3):

Cum sa te duci, daca nu esti angajat ca profesionist in armata?
Vezi si raspunsul meu la cealalta intrebare a ta.

| whatevernvm a răspuns:

Ai multe intrebari despre razboi si armata, cred ca ai visat urat sau cand erai mic ai tai te amenintau ca te trimit in armata

| GabiDumitrescu a răspuns:

Deja sintem implicati. Razboi pe fata, cu bubuieli peste tot, si mai ales FARA NET? Peste 50%, as zice.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pune dracului mana pe DEX si incearca sa pricepi diferenta dintre SANSA si GHINION! Ai priceput?

| kegrtteger a răspuns:

Co*e esti ca parul de pe ****. Inutil. I-ai spus ca in loc de sansa trebuia sa scrie ghinion. Tot ce ai scris tu nu are legatura nici cu intrebarea nici cu raspunsul lui/ei.

| kegrtteger a răspuns:

Daca as fi prost, idiot si oligofren ar insemna sa iti fur meseria.

| kegrtteger a răspuns:

Nu mai ai replici? laughing)))

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru kegrtteger):

Esti mult prea prost si mult prea lipsit de educatie; cu tata natural si mama fica de bordel cum ai tu, nici pretentii nu ar fi trebuit sa am din artea ta :'(

| kegrtteger a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ba **** eu am sarit in apararea persoanei care ai facut-o agramata fara motiv. Si acum tu ai tupeu sa vii la mine cu replici din astea? Pot sa rad de tine cand/cum vreau dar ma abtin si eu cat pot.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru kegrtteger):

Poti rade si chiar imi face placere asta; dar cauta sa fii impartial si argumentat in afirmatiile tale!

| Dede_Chimz_1996 a răspuns:

Șansele sunt foarte mari!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Dede_Chimz_1996):

Alooo! ar fi ghinion; nu sansa! sau nici tu nu ai trecut pe la orele de gramatica?!

| kegrtteger a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Grigor3 a intrebat care sunt sansele, iar el/ea a raspuns,, sansele sunt foarte mari''. In mintea ta suna mai bine,, Ghinioanele sunt foarte mari '' sau cum dracu.