| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a întrebat:

Care tara v-ati fi dorit sa castige de la inceput? in campionatul de fotbal?
v-ati schimbat parerea intre timp?

Răspuns Câştigător
| Sanzii123 a răspuns:

Pai...eu am tinut cu Portugalia. Dupa ce a fost eliminata, am sustinut Germania, iar dupa ce si Germania a plecat acasa am fost fan Olanda!
Cum nici Olanda nu a castigat, m-am bucurat pentru Spania! happy

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Spania, oricum eu tin cu real madrid-ul tongue

| mami a răspuns:

Germania
avand in vedere ca au o echipa tanara au sanse mari pentru viitorul campionat

| sy46 a răspuns:

Initial am vrut sa castige Brazilia; dupa ce a fost eliminata, am vrut ca victoria sa fie obtinuta de Germania. In finala, am tinut cu Olanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Romania
2. Franta