| AlexMercer a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre samsung galaxy s 2, iphone 4s, samsung galaxy note? Vreau raspunsuri mai detaliate!

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Samsung galaxy s2 e bun si el -Dual-core 1.2 GHz, 8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash
Iphone 4s e de fite cum spunea si razzy-8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash, Dual-core 1 GHz
Samsung galaxy note-8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash,
Dual-core 1.4 GHz.
sarbatori fericite!

1 răspuns:
| RazzyFUnik a răspuns:

Samsung galaxy s2 the best
iphone 4s bani dati aiurea e de fita
galaxy note e bun dar ori e telefon ori e tableta de desenat? big grin