| Andreimachoman a întrebat:

Cat are bruce lee la brat, adica bicepsu?

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Bruce lee nu mai traieste in primul rand...
Si in al doilea rand, el chiar a spus ca nu muschii si forta conteaza, ci creierul,

| hummer24 a răspuns:

Acuma nu mai are nimic la biceps laughing
Dar cand traia avea 36... oricum pana in 40 cmwinking

| クリス a răspuns:

Bruce Lee era ectomorf deci ardea mai repede caloriile,el nu se gandea cat de mari sa ii fie muschii,ca nu asta conteaza,conteaza sa fie tari,si sa ai forta,daca avea muschi mari era mai greoi si daca era mai greoi asta insemna ca era mai incet, el a fost foarte rapid,lovitura lui cu picioru e atat de puternica ca atunci cand te loveste o masina,nu conteaza cat ai la biceps,daca te antrenezi in artele martiale,daca nu, sigur o faci doar ca sa arati bine sau sa te dai dur cu muschi mari.
Conteaza sa fi rapid,sa te sincronizezi,sa ai forta in picioare maiales ca sa nu iti pierzi echilibrul daca n-ai echilibru balans e de rau,sa ai rezistenta stamina,sa fi calm,sa gandesti limpede,sa ai reactii rapide,elimina tot ce e inutil, fi ca apa, prietene.
R.I.P. Bruce Lee